MAN TO MAN

Man to Man/Maen too Maen/맨투맨
Krajina pôvodu: Južná Kórea
Počet epizód: 16
Dátum vydania: 21.04.2017
Dĺžka epizódy: 70 minút
Žáner: Romanticko-akčná komédia

Známa hviezda, herec Yeo Woon Gwang, náhle pocíti potrebu najať si osobného strážcu. Tak si najíma Kim Seol Wooa, muža špeciálne trénovaného v špeciálnych vyšetrovaniach, ako aj záhadného muža mnohých schopností. V skutočnosti je ale Kim Seol Woo tajný agent NIS a jeho povolanie osobného strážcu je len zásterkou, aby dosiahol to, čo chce. K tomu všetkému sa Kim Seol Woo zapletie s Yeo Woon Gwangovou manažérkou, Cha Do Hou. Dráma o rôznych zvratoch a vzťahu medzi hviezdou a jeho strážcom.

Park Hae Jin - Kim Seol Woo
Park Sung Woong - Yeo Woon Gwang
Kim Min Jung - Cha Do Ha
Chae Jung Ahn - Song Mi Eun
Yeon Jung Hoon - Mo Seung Jae
a ďalší...

Zatiaľ len na akihabare.

4 komentáre:

 1. Jej! Teprve teď jsem přes DQ zjistila, že máš blog (ok, mohla jsem na to přijít i sama, ale nějak jsem zaspala). Moc ti chci za překlad tohohle seriálu poděkovat. Ač nemá nejlepší hodnocení, pro mě byl prostě pecka.Čekala jsem na každý nový díl jako na boží smilování (což i dává smysl, vzhledem k tomu, že jsem se na to začala dívat během zkouškového)! Teď mám zlé období, takže jsem nevěděla, co by mi aspoň na chvíli zvedlo náladu... Nakonec jsem se rozhodla, že si znovu tohle pustím. A vážně jsem se u toho bavila a na chvíli doopravdy odreagovala.
  Takže obrovské díky za překlad!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, Calime! Svojou návštevou si ma veľmi potešila a komentárom ešte viac. Vôbec mi nemáš za čo ďakovať. ;) Preklad som si aj ja užila. Tiež som si všimla, že to nemalo akosi najlepšie hodnotenia a popravde ani ja neviem prečo. Iste, nevravím, že je to najlepšia dráma, akú som kedy videla, ale podľa mňa bola veľmi dobrá. Presne takéto typy drám obľubujem - krimi, romantika, vtip. Preto som sa pustila aj do prekladu Local Hera. Ten ma neskutočne berie. Len ma mrzí, že teraz som trochu poľavila, lebo mám toho na hlave veľa, ale stále prekladám. :) Dúfam, že ťa tu ešte niekedy "uvidím". ;) A týmto ďakujem Doramči za nepriamu propragáciu môjho blogu. :D ;)

   Odstrániť
 2. Taky si myslím, že je velice dobrá a že jsou lidé k ní moc kritičtí. Já krimi moc nemusím, ale pokud je to zábava, tak mi nevadí. Na Local Hero se taky moc těším!
  Jako vždy říkám DQ, hlavně se nepřepínej ;) Určitě se zase někdy zavítám :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Súhlasím s tebou. ;) V tom sme si s Doramčou podobné, lebo ten preklad ma tak chytil, že aj keď mám kopec iných vecí, proste sa od neho neviem odtrhnúť. Je to ako droga. :D

   Odstrániť

© Agata | Používa službu blogger. | Freepik FlatIcon