DOTAZY, PRIPOMIENKY, OTÁZKY

Ako ste si všimli, zmenila som názov tejto témy na trochu všeobecnejší vzhľadom na to, že cez mail ma aj tak veľa ľudí nekontaktuje a na taký ''popud'' DQ, že mi tu chýba nejaká sekcia na také ''blbosti'' :D Samozrejme, táto sekcia je stále otvorená aj vašim návrhom. Tu sa ma môžete pýtať absolútne na čokoľvek. Aj na to, čo vôbec nesúvisí s prekladmi. Takže ak máte akékoľvek otázky na moju osobu, preklad, či na čokoľvek iné, pokojne sa mi ozvite do komentára. Budem veľmi rada. :)

18 komentárov:

 1. Som tu a strašne sa mi to tu páči! Veľmi pekne si si to tu vymyslela! Celé to vyzerá tak útulne a prehľadne a vidím v menu aj svoje meno! No nádhera! :D Veľmi pekné, fakt. Tak ja som za Local hero, ale to vieš a už si to načala, takže sa veľmi teším a posielam podporu k prekladu aj blogovaniu. :) Krásne to tu je.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jééj, queenie, ďakujem veľmi pekne. Prvý komentár a hneď od teba.♥ Ani nevieš, ako si ma svojou návštevou a pochvalou potešila. Som veľmi rada, že sa ti tu páči. No iste, veď si tam to miesto právom zaslúžiš. ;) Ďakujem ti ešte raz veľmi pekne.

   Odstrániť
 2. Ahoj, ja by som rada videla Woman Of Dignity. Podľa ukážok to vyzerá veľmi zaujímavo. Malo to aj dobrú slednovanosť. Scénaristka napísala aj Strog Woman Do Bong Soon a aj My Love Eun Dong. Obe mám rozpozerané a sú super. Plus milujem Kim Su Nu :D :). Takže, ak by ťa to zaujalo, nepreložila by si to niekedy? Ináč, veľmi pekný blog :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, ďakujem, že si zavítala na môj blog. Teší ma, že sa ti páči. Čo sa týka Woman of Dignity, tak ťa asi sklamem, ale to ma, bohužiaľ, nezaujalo. Mrzí ma to, ale ďakujem za návrh. Pekný deň.

   Odstrániť
 3. Zdravím, předně dík za DUEL, teď na něj koukám.
  Mám náměty na překlad, když jeden který zaujal budu rád:-) :
  https://dorama.akihabara.cz/dorama/Rimembeo-2015 (dobrá zápletka)
  https://dorama.akihabara.cz/dorama/TV-serie-Abeojiga-Isanghae-2017 (hodně sledované dorama; jo šílený počet dílů)
  https://dorama.akihabara.cz/dorama/Seupai-2015 (špionážní)
  https://dorama.akihabara.cz/dorama/Maeul-Achiaraui-Bimil-2015 (děsivé městečko)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, Martin, ďakujem za tipy. ;) Na najbližšie obdobie zatiaľ drámy vybrané mám, takže nateraz ti ani na jednu prikývnuť nemôžem. Ale do budúcna žiadnu z nich nevylučujem. :)

   Odstrániť
  2. Věděl jsem že to nebude hned, ale jsem rád za zvážení.

   Odstrániť
 4. Ahoj School 2017.Prosím.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, na School sa môžeš tešiť u Queen, ktorej stránku nájdeš v mojom bočnom menu. :)

   Odstrániť
 5. A Poem a Day je skvělá romantická dorama, která je navíc i vtipná. Nebudu sem dávat konkrétní návrhy, ale přál bych si více tohoto žánru.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, ďakujem pekne za názor, budem na to pamätať. ;) Cením si, že sleduješ. :) Podľa žánru, ktorý máš rád, a teda romantickú komédiu, by ťa mohla zaujať aj moja ďalšia pripravovaná novinka, a to The Undateables. :)

   Odstrániť
 6. Ahoj co bys řekla na seriál Investigation Couple. Měj se

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, Miike, a vieš, že som si pri tej novinke hneď spomenula na teba? Vedela som, že teba tá dráma zaujme. :) Žiaľ, v najbližšej dobe o tom neuvažujem, i keď nie je to na zahodenie. Možno inokedy, teraz však nie. Ale veľmi pekne ti ďakujem za tip. ;)

   Odstrániť
 7. Ahoj, Soobin,
  ja len, že som ti pred pár dňami písala email, tak či ti prišiel :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Sayuri, odpoveď som ti už poslala. ;) Martin, vôbec nemáš za čo, len ma mrzí, že ho nemôžem vydávať častejšie...

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Zapomněl jsem poděkovat za překládání Miss Hammurabi, příjemný seriál.
  Takže dííííííííííík za překlad.

  OdpovedaťOdstrániť

© Agata | Používa službu blogger. | Freepik FlatIcon