PRINCE OF WOLF

Prince of Wolf/Lang Wang Zi/狼王子
Krajina pôvodu: Taiwan
Počet epizód: 18
Dátum vydania: 03.07.2016
Dĺžka epizódy: 90 minút
Žáner: Romantické fantasy

Počas výletu s rodinou sa päťročný Du Ze Ming stratil na Vlčej hore, kde aj vyrastal. Vychovali ho vlci. Žijúc medzi vlkmi, sa Ze Ming naučil ako v divočine prežiť a vyrástol z neho pohľadný, mladý muž so strachom z ľudí. Jedného dňa sa na horu vyberie nádejná fotografka, Mi Mi, ktorú Ze Ming zachráni pred pádom. Odvedie ju do svojej jaskyne a očarený tým, že Mi Mi je prvá žena, ktorú stretol, je presvedčený, že práve ona je jeho spriaznená ''vlčia'' duša. Preto sa rozhodne, že zanechá svoj vlčí život, aby následoval Mi Mi do sveta ľudí. Ale dokáže sa Ze Ming zaradiť späť do normálneho života?

Amber An - Tian Mi Mi
Derek Chang - Du Ze Ming
Samuel Gu - Jian/Du Hao Wei
Katie Chen - Tian Zi Zi
Simon Hsueh- Jiang Ping
Min Chen Lin - Chen Shu Pei
a ďalší...

Zatiaľ len na akihabare.

2 komentáre:

 1. Jéj, to si prekladala? Ani som o tom nevedela. Škoda. Videla som to už s anglickými titlami (hodne dávno, a neoslovilo ma to natoľko, aby som si to skukla znova slovensky), ale nevadí, striehnem na tvoje Ďalšie projekty a uvidím, čo budem pozerať s tvojim prekladom :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bože :D ty si ma ale dnes zbombardovala komentmi :D Len čo som prišla domov, len na ne odpovedám. :D Každopádne ma to veľmi teší. ;)

   ....

   Teraz k Princovi, to bol môj úplne prvý preklad a ak ti mám pravdu povedať, až sa hanbím tie titulky znovu otvoriť, lebo tam ale musí byť chýb... :DD Chcelo by to niekedy poriadnu korektúru, ale teraz to neprichádza v úvahu, takisto s Man to Man, tá bola druhá, ale tiež ich tam musí byť habadej. Mne sa to celkom páčilo, len trošku mi prišlo, že to už s tou ''hlúposťou'' hl. hrdinu prehnali. Ale celkovo to bola dobrá oddychovka. :) Ja sa už teším aj na Handsome Guy (po novom The Undateables) s Hwang Jung Eum a Namgoong Minom, na to určite striehni. ;)

   Odstrániť

© Agata | Používa službu blogger. | Freepik FlatIcon