Novoročné želanie + info o preklade

Ahojte, všetci. Tak malý informačný článok pre tých z vás, ktorí sem nazrú a čakajú na moje titulky. :) Ale ešte predtým mi dovoľte, síce oneskorene, ale predsa, zaželať Vám pekné a pohodové sviatky. Ďalší článok už do Nového roku nebude, takže Vám už rovno poprajem aj šťastný Nový rok, ako aj celý nový rok 2018! Nebojte, na preklad som nezanevrela. Viem, že som dlhšie nič nepridala, ale zasiahol ma veľký predvianočný zhon, takže som sa prekladu nestihla vôbec venovať. Ale viac už v celom článku...

Takže, začnem asi tou najpodstatnejšou informáciou pre vás. Totižto rozhodla som sa, aspoň dočasne, že moje titulky nájdete odteraz len tu, konkrétne na uložto, kam ich budem uploadovať. Určite všetci viete, čo sa na Aki deje. Ja sa k tomu nebudem vyjadrovať, lebo to nemá cenu a popravde sa mi ani nechce. Uvidíme, čo bude ďalej a ak sa situácia, dúfam, stabilizuje, tak pouvažujem o opätovnom nahrávaní aj na Aki. Tak toľko k tomu.

Poďme ďalej. Mám hotové dve časti Local Hera, ale uvažujem nad tým, že všetky štyri časti, čiže až po tú desiatu pridám naraz. Ale nič netvrdím s istotou. Možnože to ešte prehodnotím. Uvidím.

Dobrá správa pre priaznivcov Temptation. Síce som v sidebare uviedla, že do konca roka už diel nebude, tak predsa sa mi podarilo preložiť ešte jeden diel a nezaručujem, že sa mi nepodarí preložiť ešte jeden. Každopádne, dnes večer tu jeden určite máte. ;)

Ako už viete, pripravujem aj jednodielnu drámu If we Were a Season. Žiaľ, doteraz žiadne anglické titulky. Ale to nič, pretože sa konečne objavili španielske a tá mi aj celkom ide, takže je to super. No a čo to znamená pre vás? To, že sa na ňu môžete tešiť v prvej polovici januára. Ktovie, možno aj skôr, ale radšej uvádzam širší časový úsek, lebo mojou prioritou je teraz Local Hero a ešte neviem, koľko zas budem mať času, ale môžem vám sľúbiť, že v prvej polovici sa jej určite dočkáte.

No a aké sú plány, alebo skôr predsavzatia do nového roku? Tak určite je to dokončiť Local Hera. Preklad Temptation som spomalila vzhľadom k tomu, že odhadujem, že sa teší menšej sledovanosti ako Local Hero. Akonáhle dokončím Local Hera, čo si ešte teraz neodhadujem tvrdiť kedy bude, tak bude určite prioritou Temptation, a to dovtedy, kým si nevyberiem nejakú ďalšiu drámu na preklad, alebo kým mi vy nejakú neodporučite. Zatiaľ mám v merku novo pripravovaný remake japonskej drámy Rich Man, Poor Woman, kde stvárnia hlavné postavy Suho (EXO) a Ha Yeon Soo (Monstar). Oboch mám veľmi rada a nesmierne sa na tú drámu teším. Premiéra sa odhaduje niekedy na prvú polovicu roku 2018, takže aby ste vedeli, že akonáhle dráma výjde, stane sa mojou prioritou. Rátam, že dovtedy už budem mať aj po Hrdinovi aj po Pokušení. Čo bude potom, uvidíme.

Taaaak... Myslím, že som spomenula všetko, čo som chcela a všetko podstatné vám objasnila. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať či zanechať komentár.

A na tých pár z vás sa budem tešiť aj v tom budúcom roku. Majte sa pekne. Vaša Soobin.

PS: S koment systémom sa to zatiaľ nijak nepohlo, takže to si pridávam do novoročných predsavzatí, a snáď mi to zatiaľ odpustíte. Ďakujem za pochopenie. :)

7 komentárov:

 1. Nevím jestli jsem jako úplně blbá, ale já jsem if we were season viděla s eng tit. :D. Akorát to bylo hard sub teda, pokud myslíš externí tak ty jsem ještě myslím taky nezahlédla. Jinak šťastný nový rok! -)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, no ono aj ja som to videla ako hardsub, ale práve v tom je problém, že ja potrebujem na preklad časované titulky, lebo fakt sa mi ich nechce samej časovať. Donedávna boli k dispozícií len indické, ale pri nich som prišla takmer o nervy. :D Takže som sa veľmi potešila, keď sa konečne zjavili načasované španielske titulky. Španielsky celkom viem, takže úplná spokojnosť.
   —————
   Aj tebe krásny silvester a šťastný Nový rok! ;)

   Odstrániť
  2. Jaj, tak v tomto ohledu nepomůžu :/ Tak aspoň, že tak :D.
   Děkuji :)

   Odstrániť
 2. Local Hero som videla v angličtine, lebo tam hrá môj zlatuch Shi Hoo, takže som rada, že to prekladáš a môžu si to ľudia užiť^^
  Temptation som ešte nevidela, ale tuším to mám kdesi na zozname :D
  Preklad zo španielčiny? :O To je pecka teda.
  Držím palce, aby ti všetko vyšlo tak, ako plánuješ.

  všetko dobré do nového roka :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne, Sayuri. A vitaj u mňa na blogu. :) Mňa Local Hero neskutočne baví, tak ako všetky OCN drámy. ;) Park Shi Ha som doteraz nikde nevidela, ale je to sympaťák, páči sa mi. :) Temptation ma tiež celkom baví, veľmi ľahko sa mi to prekladá, lebo je to taká oddychovka. No IWWAS som už preložila, ale keď som videla tie španielske titulky, tak som to radšej normálne prekladala z videa, ale už na tie načasované. Tie španielske mi prišli také neusporiadané, rozhádzané.

   ———————

   Ďakujem pekne za želanie, aj ja tebe takisto prajem, aby sa ti v preklade darilo. Najmä veľa síl do prekladu 50-dielneho My Golden Life. A šťastný nový rok! :)))

   Odstrániť
 3. Soobin! Sooobin... Všetko dobré do nového roka! Na Rich sa teším. Suho proste... :D Inak, písala som ti e-mail, ale na tom ma buď ignoruješ, alebo tam tak často nechodíš. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No hanba mi! :P Všetko dobré aj tebe a prepáč, že som neodpísala, už som to napravila. ;) Tak mrkni na mail. :)

   Odstrániť

© Agata | Používa službu blogger. | Freepik FlatIcon