Krátky, ale dôležitý oznam!

Možno tým niektorých sklamem, ale rozhodla som sa, že Secret Mother napokon prekladať nebudem. Už som si ju vymazala aj z plánovaných projektov na aki. Ak sa pýtate na dôvod, tak vám môžem povedať len toľko, že seriál mám rozpozeraný do posledného vydaného dielu, t.j zatiaľ 16, a ak mám byť úprimná, seriál až tak nenaplnil moje očakávania, aké som doň vkladala. Dosledujem ho celý, netvrdím, že je to zlé, len som po niekoľkých častiach zistila, že sa na preklad predsa len necítim. Dúfam, že som tým nesklamala mnohých, ale jednoducho som zistila, že by ma ten preklad asi len zdržoval a ten čas by som mohla využiť na preklad niečoho iného. A ak sa pýtate, či miesto toho budem prekladať niečo iné, tak áno, budem, a to hneď po Poem. Čo, to sa čoskoro dozviete. Nuž a veľkí zvedavci nech sa pozrú na moje plánované projekty na aki. Ešte raz všetkým ďakujem za pochopenie. :)

9 komentárov:

 1. Vidím! Vidím to tam! :D :D A tlieskam! :D Som si myslela, že ťa tamto baviť nebude, ale druhá voľba je super. :) Má to veľa riadkov tuším, takže budem držať palce.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Prečo ja som tušila, že ty mi tu napíšeš? :D Ďakujem. ;) Ja sa na to tiež veľmi teším, neviem, ako som to mohla tak bezohľadne prehliadať. :DD Hej, ono až tak ma to nechytlo, chcela som to vidieť najmä kvôli Song Yoon Ah a Song Jae Rimovi, ale ee, viem, že preklad by ma asi nudil. Myslím, že na to druhé sa omnoho radšej pozrie viac ľudí. ;)

   Odstrániť
 2. Presne viem ako sa cítiš. Takto som to ja mala s Golden life, takže ťa plne chápem.
  A inak k tomu plánovanému prekladu, je to tá Miss Hammurabi? Videla som zatial prvú časť a nevedela som, či pokračovať, takže počkám na tvoje title :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No už sme to tu raz mali s Temptation a už to viac nechcem opakovať. :D Áno, áno, je to ona. Ja som na to veľmi zvedavá. ;)

   Odstrániť
 3. Super!
  Tvoja druhá voľba je absolútne úžasná a už sa veľmi teším, kedy to začneš prekladať. Veľmi sa teším, že tak veľa prekladateľov prekladá novinky a nie len také novinky ALE super novinky!
  Teším sa na všetky projekty a držím palce!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne ;) Ja sa na to tiež teším, už nech dokončím Poem. :D Utvrdzujem sa v tom, že tá výmena bolo správne rozhodnutie ;)

   Odstrániť
  2. No vidíš a já bych byla raději, kdyby se víc překládaly starší věci. Je tolik dobrých seriálů, které nikdo neudělá jenom proto, že jsou staršího data.

   Odstrániť
  3. Ainny, súhlasím s tebou, viem, že je kopa starších seriálov, ja už aj mám nejaké staršie kusy vyhliadnuté, ale čo narobím, keď sa vkuse točia také dobré seriály? :)

   Odstrániť
  4. Já vím. Je to nekonečný příběh a nic s tím nenaděláme. :^)

   Odstrániť

© Agata | Používa službu blogger. | Freepik FlatIcon