Secret Mother

Secret Mother/시크릿 마더
Krajina pôvodu: Južná Kórea
Počet epizód: -
Dátum vydania: 12. mája
Dĺžka epizóda: 35 minút
Žáner: Mysteriózny thriler, dráma

Kim Yoon Jin, kedysi bývalá psychiatrička, chcela vždy pre svojho manžela i syna to najlepšie, preto aj svoju prácu zanechala. Kim Yoon Jin mala kedysi dcéru, ktorá však zomrela, a ktorej smrť si kladie za vinu práve ona. Pre svojho syna, ktorý má nastúpiť na univerzitu, chce len to najlepšie, a preto sa rozhodne najať odborníčku, tzv. náhradnú matku, ktorá mu má pomôcť sa na školu dostať. Ale tá odborníčka je záhadná...

Song Yoon Ah - Kim Yoon Jin
Kim So Yeon - Lisa Kim/Kim Eun Young
Song Jae Rim - Ha Jung Wan
Kim Tae Woo - Han Jae Yeol
a ďalší...


4 komentáre:

 1. Už sa teším na titulky. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A ja sa zas teším ďalšiemu priaznivcovi než som ja. ;)

   Odstrániť
 2. Popravde, obsahovo ma to moc neoslovilo, ale páči sa mi pohľad ženy v červenom. Vyzerá byť mrcha a ja mrchy rada :D (Jo, mám kus divné úchylky, žejo?) Takže počkám, kým preložíš zopár častí a skuknem to a uvidím, ako ma to chytí :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No mňa to práve naopak, veľmi oslovilo. Hlavne kvôli Song Yoon Ah a Song Jae Rimovi. Už mám pozreté prvé dva odvysielané diely a zatiaľ to vyzerá sľubne. Neviem, príde mi to taká trošku atypická dráma, ale neviem presne čím. Každopádne však zaujímavá. Už už chcem začať s prekladom, len musím ešte pridať niečo z APAD, lebo tam mám sklz. :)

   Odstrániť

© Agata | Používa službu blogger. | Freepik FlatIcon